Maseczki flizelinowe

Maseczki jednorazowe to doskonały sposób na ochronę.

Maseczki antywirusowe dostępne są w różnych wzorach i kolorach, aby w jak największym stopniu gwarantować bezpieczeństwo.

Warto zaznaczyć, że element ochrony tego typu powinien być stosowany zarówno przez osoby chore, jak i te, które podejrzewają u siebie możliwość zachorowania na koronawirusa. Wśród zalet maseczek flizelinowych wymienić można wysoką skuteczność, a także delikatność materiału, który nie powoduje żadnych podrażnień na skórze. Maseczki jednorazowe wykonane z flizeliny pozwalają na ograniczenie rozprzestrzeniania się bakterii i wirusów, na przykład podczas kichania.

Maseczka flizelinowa zapewnia ponadto swobodę ruchu, także w trakcie mówienia.

Bez trudu można zakładać ją w pracy lub podczas wyjścia do sklepu w dobie pandemii. Maseczki flizelinowe to także doskonała ochrona przed zarażeniem innej osoby, kiedy zauważamy u siebie pierwsze objawy grypy lub przeziębienia. Maseczki jednorazowe można stosować niezależnie od pory dnia. Wygodne gumki zlokalizowane na bokach maseczek ograniczają ryzyko zsunięcia się maseczki. Zauważyć można, iż maseczki flizelinowe mogą być stosowane także jako maseczki antysmogowe.

Cechują się one wysoką przepuszczalnością powietrza, co sprawia, że podczas ich noszenia nie odczuwa się nieprzyjemnego uczucia ograniczenia powietrza. Dla osób, które w tym trudnym czasie chcą zadbać także o dobry wygląd, przeznaczone są kolorowe maseczki, które można wkomponować w codzienny strój. Maseczki we wzorki bardzo chętnie noszone są przez dzieci, jednak trend ten rozpowszechnia się także wśród osób dorosłych. Podczas zakupu szczególną uwagę warto zwrócić na to, czy maseczka posiada wszelkie atesty bezpieczeństwa.

Dzięki temu można zyskać pełną świadomość tego, czy jesteśmy chronieni w wystarczająco wysokim stopniu. Zdaniem Światowej Organizacji Zdrowia noszenie maseczek zalecane jest osobom zdrowym, gdyż koronawirus może nie wykazywać żadnych objawów chorobowych, co sprawi, że w sposób nieświadomy może dojść do zarażenia innej osoby w otoczeniu. 

Newsletter

zapisz się i bądź na bieżąco

INFOLINIA: 000 000 000

PN - PT 8:00 - 18:00

X Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu mechanizmu cookie w Twojej przeglądarce.